Naujienos,  Projektai

Karūnos gražiausiems Vilniaus medinukams

MMAM organizuoto konkurso „Vilniaus medinukų TOP“ nugalėtojai, 10 gražiausiais išrinktų Vilniaus senamiesčio ir istorinių priemiesčių pastatų, papuošti mediniais ženklais – karūnomis. Ženklai pritvirtinti prie pastatų reprezentacinių fasadų, kur juos gali pamatyti ne tik namų-nugalėtojų gyventojai bet ir praeiviai. 

Akimirkas iš simbolinių ženklų pakabinimo ant gražiausių medinukų galite pamatyti MMAM Facebook paskyroje.

10-ties konkurse nugalėjusių pastatų fotografijų paroda, atidaryta spalio pradžioje, jau pradėjo savo kelionę po viešąsias Vilniaus erdves. Iš senamiesčio paroda perkelta į Markučius – ji eksponuojama Subačiaus g. 124, greta Literatūrinio A. Puškino muziejaus, vieno iš gražiausiais išrinktų Vilniaus medinių pastatų. Kitą savaitę paroda persikels į istorinį Vilniaus miesto centrą ir praeivius sutiks Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato teritorijoje.

Konkursas „Vilniaus medinukų TOP“ ir gražiausių Vilniaus medinių pastatų fotografijų paroda rengiama  įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos, Vilniaus miesto savivaldybės ir Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos finansuojamą projektą „Vilniaus istorinio centro ir jo priemiesčių medinės architektūros objektų TOP 10“.

Parodą „Vilniaus medinukų TOP 2020“ remia MB “Rengino genas”.